Neden Glassberk?

Tüm filtrelerde uygulanan geleneksel kum medyasının yerini alır.

%100 geri dönüştürülmüş belirli bir cam türünden optimum parçacık boyutu ve şeklini elde etmek için üretilir.

Kaygan yüzeyi küçük partikülleri elektrostatik negatif yükü sayesinde kumlardan 300 kat daha fazla üzerine çekerek arıtır(zeta potansiyeli).

Ayrıca  cam minerali kendi kendine sterilize eden kalıcı bir redoks potansiyeli metal oksit katalizörlerine sahiptir.

Bu sayede metal oksitlerin ve diğer hedef unsurların kumdan 4 kat daha fazla sudan ayrıştırılmasına yardımcı olur.

Yüzeyinde bakteri ve organik atık barındırmaması nedeniyle kumlara göre daha uzun ömürlüdür.


AR-GE

Şirketimizi her gün bir adım daha ileriye götürebilmek ve iş süreçlerini sürekli iyileştirmek için nitelikli AR-GE çalışmalarımızı tüm hızımızla sürdürüyoruz.

İNOVASYON

Ürünlerimize önemli bir değer katarak, yenilikçi ürünlerin veya ürün özelliklerinin geliştirilmesini esas alıyoruz.

ÇEVRE VE TASARRUF

Çalışmalarımızı çevre ve doğanın korunmasına, tabi kaynakları sürdürülebilir bir çerçevede kullanmayı kendimize bir misyon olarak belirledik.

1

STRATEJİ

Geliştirdiğimiz ürünler için etkili stratejiler geliştirmeye, uygulamaya ve sonuçlarını değerlendirerek kontrol etmeye yönelik karar ve faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

2

PLANLAMA

Ürünler, ihtiyaçlar, tercihler ve öncelikleri göz önünde bulundurarak, müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

3

UYGULAMA

Firmamızın uzun dönemli yönünü belirleme, stratejik adımları ve yaklaşımları geliştirme ve arzulanan sonuçları elde edecek bir stratejiyi uygulama görevlerini yerine getirmeye devam ediyoruz.

2024 FORUMPISCINE FUARINDAYDIK !

GlassBerk (Cam Filtre Medyası) Firması olarak 2024 İtalya Forumpıscıne 15. Uluslararası Havuz  Spa Fuarı ve Kongresine Katılım Sağladık. Sektördeki en yeni gelişmeleri ve ürünümüzü sergileme fırsatı bulduk. GlassBerk olarak, bu heyecan verici etkinlikte standımızı kurarak ürünümüz ve yenilikçi çöz...

Detaylar

SİZLER İÇİN WEB SİTEMİZİ YENİLEDİK!

Sizlere daha iyi ve verimli bir hizmet verebilmek için gelişen internet teknolojisini kullanarak websitemizi yeniledik. Web sitemiz bilgisayar, tablet ve telefonlarda daha kullanışlı hale getirildi.  Daha spesifik ve yeni nesil bir site ile karşınızdayız. Yeni ara yüzümüz ile firmamız ve ürünlerimiz hakkında bilgilere daha k...

Detaylar

2022 AQUAFUN FUARINDAYDIK!

Türkiye'de ilk kez gerçekleşen AQUAFUN,ATRAX Fuarı kapsamında özel ve farklı konseptiyle 3-5 Şubat 2022 tarihlerinde İstanbul Fuar merkezinde yerimizi aldık. AQUAFUN özel ürün yelpazesi ile kentsel-toplumsal eğlence,spor ve rekreasyon alanlarının bir parçası olarak ülkemizin bu sektörde tek iktisas fuarı olma özelliğine ...

Detaylar