Misyon ve Vizyonumuz

Her biri kendi alanında uzman olan ekip arkadaşlarımız ile uzun yıllar çalışma sonucunda tecrübe elde ettik.

Tecrübemiz doğrultusunda ise temelde geri dönüştürülmeye uygun olan atıkları toplayıp geri dönüştürülmesine katkı sağlayarak bütün detaylar konusunda tüm gücümüzle sizlere hizmet sunmaya ve ülke ekonomisine katkıda bulunuyoruz.

Sektördeki gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip ederek, müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak, sektördeki konumumuzu daha ileriye taşımayı hedefliyoruz.


AR-GE

Şirketimizi her gün bir adım daha ileriye götürebilmek ve iş süreçlerini sürekli iyileştirmek için nitelikli AR-GE çalışmalarımızı tüm hızımızla sürdürüyoruz.

İNOVASYON

Ürünlerimize önemli bir değer katarak, yenilikçi ürünlerin veya ürün özelliklerinin geliştirilmesini esas alıyoruz.

ÇEVRE VE TASARRUF

Çalışmalarımızı çevre ve doğanın korunmasına, tabi kaynakları sürdürülebilir bir çerçevede kullanmayı kendimize bir misyon olarak belirledik.

1

STRATEJİ

Geliştirdiğimiz ürünler için etkili stratejiler geliştirmeye, uygulamaya ve sonuçlarını değerlendirerek kontrol etmeye yönelik karar ve faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

2

PLANLAMA

Ürünler, ihtiyaçlar, tercihler ve öncelikleri göz önünde bulundurarak, müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

3

UYGULAMA

Firmamızın uzun dönemli yönünü belirleme, stratejik adımları ve yaklaşımları geliştirme ve arzulanan sonuçları elde edecek bir stratejiyi uygulama görevlerini yerine getirmeye devam ediyoruz.

2024 FORUMPISCINE FUARINDAYDIK !

GlassBerk (Cam Filtre Medyası) Firması olarak 2024 İtalya Forumpıscıne 15. Uluslararası Havuz  Spa Fuarı ve Kongresine Katılım Sağladık. Sektördeki en yeni gelişmeleri ve ürünümüzü sergileme fırsatı bulduk. GlassBerk olarak, bu heyecan verici etkinlikte standımızı kurarak ürünümüz ve yenilikçi çöz...

Detaylar

SİZLER İÇİN WEB SİTEMİZİ YENİLEDİK!

Sizlere daha iyi ve verimli bir hizmet verebilmek için gelişen internet teknolojisini kullanarak websitemizi yeniledik. Web sitemiz bilgisayar, tablet ve telefonlarda daha kullanışlı hale getirildi.  Daha spesifik ve yeni nesil bir site ile karşınızdayız. Yeni ara yüzümüz ile firmamız ve ürünlerimiz hakkında bilgilere daha k...

Detaylar

2022 AQUAFUN FUARINDAYDIK!

Türkiye'de ilk kez gerçekleşen AQUAFUN,ATRAX Fuarı kapsamında özel ve farklı konseptiyle 3-5 Şubat 2022 tarihlerinde İstanbul Fuar merkezinde yerimizi aldık. AQUAFUN özel ürün yelpazesi ile kentsel-toplumsal eğlence,spor ve rekreasyon alanlarının bir parçası olarak ülkemizin bu sektörde tek iktisas fuarı olma özelliğine ...

Detaylar