GlassBerk | Hakkımızda

Aksaray Organize Sanayi Bölgesi'nde, 10 yıldır faaliyet gösteren firmamız 10.000m2 alan üzerine 6.000m2 kapalı alanda faaliyet göstermektedir.

Glassberk Filter Media olarak, sürekli gelişmeyi, ürünlerimizin standartlarını yükseltmeyi, ultra verimi ve maksimum faydayı amaç edindik.

Tüm bu amaçlar  doğrultusunda hizmetini sunduğumuz ürünlerde, önceliğimiz daima müşteri  memnuniyetinin sağlanmasıdır.

Cam filtre medyası, havuz suyunun filtrasyonunda, üstün temizlik, sağlık güvenliği ve düşük işletme maliyeti sağlar.

Havuz filtrelerinin içerisinde, normal kumlardan çok daha etkili ve verimli bir şekilde vazife gören cam filtre medyası; %100 geri dönüştürülmüş belirli cam türünden optimum parçacık boyutu ve şeklini elde etmek için kullanılır.

Firmamız 'Sıfır Atık ve Yeşil Atık Belgelerine' sahiptir.

Ürünlerimizi ev ve araç camlarını geri dönüştürerek üretiyoruz, son derece çevre dostu bir malzemedir.

Atıkların geri dönüşüm ve geri kazanım süreci içinde değerlendirilmeden israf edilerek hem maddesel hem de enerji olarak ciddi kaynak kayıpları yaşanmasına neden olduğunun bilincindeyiz.

Nüfus ve yaşam standartları sürekli olarak artarken tüketimde de kaçınılmaz şekilde bir artış yaşanmakta ve bu durum doğal kaynaklarımız üzerindeki baskıyı artırmaktadır.

Bu durum,doğal kaynakların verimli kullanılmasının önemi daha da ortaya çıkarıyor.

Hammadde ve doğal kaynakların etkin yönetimi ile sürdürülebilir kalkınma ilkeleri doğrultusunda atık yönetimi süreçlerinde çevre ve insan sağlığının ve tüm kaynakların korunmasını hedefleyen sıfır atık yönetim sistemini destekliyoruz.

Firmamızın temel ilkesi bölgemizdeki fabrikaların geri dönüştürülmeye uygun olan tüm atıklarını toplayıp geri dönüştürülmesine katkı sağlayarak gelecek nesillere örnek olmayı planlamaktadır.

 

 

 

 

 

 

 


AR-GE

Şirketimizi her gün bir adım daha ileriye götürebilmek ve iş süreçlerini sürekli iyileştirmek için nitelikli AR-GE çalışmalarımızı tüm hızımızla sürdürüyoruz.

İNOVASYON

Ürünlerimize önemli bir değer katarak, yenilikçi ürünlerin veya ürün özelliklerinin geliştirilmesini esas alıyoruz.

ÇEVRE VE TASARRUF

Çalışmalarımızı çevre ve doğanın korunmasına, tabi kaynakları sürdürülebilir bir çerçevede kullanmayı kendimize bir misyon olarak belirledik.

1

STRATEJİ

Geliştirdiğimiz ürünler için etkili stratejiler geliştirmeye, uygulamaya ve sonuçlarını değerlendirerek kontrol etmeye yönelik karar ve faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

2

PLANLAMA

Ürünler, ihtiyaçlar, tercihler ve öncelikleri göz önünde bulundurarak, müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

3

UYGULAMA

Firmamızın uzun dönemli yönünü belirleme, stratejik adımları ve yaklaşımları geliştirme ve arzulanan sonuçları elde edecek bir stratejiyi uygulama görevlerini yerine getirmeye devam ediyoruz.

2024 FORUMPISCINE FUARINDAYDIK !

GlassBerk (Cam Filtre Medyası) Firması olarak 2024 İtalya Forumpıscıne 15. Uluslararası Havuz  Spa Fuarı ve Kongresine Katılım Sağladık. Sektördeki en yeni gelişmeleri ve ürünümüzü sergileme fırsatı bulduk. GlassBerk olarak, bu heyecan verici etkinlikte standımızı kurarak ürünümüz ve yenilikçi çöz...

Detaylar

SİZLER İÇİN WEB SİTEMİZİ YENİLEDİK!

Sizlere daha iyi ve verimli bir hizmet verebilmek için gelişen internet teknolojisini kullanarak websitemizi yeniledik. Web sitemiz bilgisayar, tablet ve telefonlarda daha kullanışlı hale getirildi.  Daha spesifik ve yeni nesil bir site ile karşınızdayız. Yeni ara yüzümüz ile firmamız ve ürünlerimiz hakkında bilgilere daha k...

Detaylar

2022 AQUAFUN FUARINDAYDIK!

Türkiye'de ilk kez gerçekleşen AQUAFUN,ATRAX Fuarı kapsamında özel ve farklı konseptiyle 3-5 Şubat 2022 tarihlerinde İstanbul Fuar merkezinde yerimizi aldık. AQUAFUN özel ürün yelpazesi ile kentsel-toplumsal eğlence,spor ve rekreasyon alanlarının bir parçası olarak ülkemizin bu sektörde tek iktisas fuarı olma özelliğine ...

Detaylar